Vabane talvisest taagast! Paku oma kehale turgutust liikumise ja vajalike vitamiinide-mineraalidega

Vabane talvisest taagast! Paku oma kehale turgutust liikumise ja vajalike vitamiinide-mineraalidega
Pikemad päevad ja soojemad ilmad tähendavad ju seda, et nüüd saab mõnusalt õues tegutseda ja sportida. Pärast pikka sügis-talvist aega on aktiivne liikumine igati kasulik. Regulaarne liikumine ja tervisesport tugevdab kurnatud immuunsüsteemi, aitab paremini toime tulla stressi ja masendusega, parandab unekvaliteeti ja toetab üldist vaimset tervist.
 
See kõik on eriti vajalik pärast pikalt kestnud kodus püsimist, kui füüsiline tegevus ja võimalused vaimu turgutada olid piiratud, kuid pinge ja ärevus muudkui painas. Nüüd on aeg nautida soojemat ilma ja minna lihtsalt õue liikuma. Nii saab ka tuju paremaks.
 
Terves kehas terve vaim.
Terve olemiseks peavad lihased, liigesed ja luustik olema heas vormis, pärast liikumist on aga vaja jõuvarusid taastada.
 

Walmark on sinu tervislike eluviiside toetaja.


Walmarki tunnusomases kollases pakendis on lai valik kasulikke tooteid. Vajalikku tuge üldisele tervisele ja sportlikule sooritusele pakuvad olulised mineraaltoitained ja loomulikult igal aastaajal vajalik D-vitamiin.
 
Tugevad lihased ja luustik vajavad kaltsiumi, magneesiumi, tsinki ja D-vitamiini.
 
Walmark Kaltsium Magneesium Tsink Forte: selles sisalduvad kaltsium ja magneesium aitavad hoida luustikku ja lihaseid tervena. Võimas antioksüdant tsink toetab immuunsüsteemi tööd ja aitab kaasa makrotoitainete ehk süsivesikute, valkude ja rasvade ainevahetusele.
 
Walmark Mega Vitamin D: äärmiselt vajalik vitamiin meie kliimas, vitamiin D aitab kaasa kaltsiumi omastamisele, toetades seeläbi luustiku ja lihaste tervist.
 
Walmark Super Collagen Complex sisaldab lisaks I ja II tüübi kollageenile ka vitamiini C, aidates kaasa kollageeni moodustumisele organismis, toetades nii liigeste tervist ja ka kõiki teisi kudesid, mis sisaldavad kollageeni.  
 
Kui lisad siia regulaarse füüsilise aktiivsuse, on su keha selle eest tänulik!


Rõõm liikumisest


Loomulikult ei mõtle me siinkohal profisportlase tasemel treeningutest, sugugi mitte.
Ikka tervisespordist ja positiivseid emotsioone toovast liikumisest, sulle meelepärasel viisil.
 
Miks mitte proovida sel kevadel ja suvel mõnda uut spordiala? Spordiklubi tubaste trennide asemel võiks ju katsetada kõndimist ja jooksu terviserajal. Kas jalgrattasõit võiks olla sinu ala? Kui eelistad omaette olemist, siis sellised tegevused sobivad nii üksi kui kaaslasega koos harrastamiseks.
 
Aga äkki hakkab sulle meeldima hoopis rannavolle või tennis? Kuidas oleks pallimängudega? Kui ilm lubab, siis ujumine ja kanuutamine on samuti toredad suvised tegevused. Meeskonnasport on ühtlasi tore võimalus leida uusi tuttavaid.
 
Ükskõik, mil viisil liikumist harrastad, Walmarki tooted on sulle tervise toetamisel abiks igal aastaajal.
 

 
Tagasi artiklite juurde

Populaarsemad artiklid