Kas sinu immuunsus on piisavalt tugev, et viirustele vastupanu osutada?

Kas sinu immuunsus on piisavalt tugev, et viirustele vastupanu osutada?
Kas sinu immuunsus on piisavalt tugev, et viirustele vastupanu osutada?  
 
Külmetushaigused – kipitav kurk, köha, nohu ja aevastamine. Me teame, kui ebameeldiv see on. Keegi ei taha ju oma elu pausile panna, aga tõbisena tööle, kooli ega kuhugi mujale minna ei tohi.
 
Kuidas saaks muuta end haigustele vastupidavamaks? Tugevda oma immuunsüsteemi, et see suudaks haigusetekitajatega paremini võidelda.
 
Viirused ja bakterid on kõikjal meie über. Külmetushaiguste põhjustajaks on sadu erinevaid viirusetüvesid. Inimeste keskel viibides – olgu see siis tööl, koolis, poes, trennis, kohvikus või kustahes mujal – jagavad kõik oma viiruseid teistega. Haigestumise tõenäosus on suurem siis, kui keegi sinu lähedal on haigestunud (pereliige, töökaaslane), kui oled stressis, unepuuduses, kehvasti toitunud ja vähe treenitud.
  
Paraku on külmetushaiguste perioodil kõik need tingimused sageli täidetud.  Me viibime vähem värskes õhus ja rohkem rahvarohketes siseruumides – tööl, kaupluses ja ühistranspordis külg-külje kõrval,  kus paraku viibivad ka need, kes tõbisena kodus ei püsi ja maski ei kanna. Need on tingimused, kus haigusetekitajad kiiresti levivad. Muutlik ilm annab panuse ka omalt poolt.

Seega on esimene nõuanne muuta oma elustiili tervislikumaks, hoida head hügieeni, toituda täisväärtuslikult ja püüda rohkem magada ja värskes õhus liikuda.

Lisaks sellele aitab teatud vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete ekstraktide lisamine oma toiduvalikusse toetada organismi ja immuunsüsteemi funktsioneerimist. Siis suudab immuunsüsteem ka sind paremini kriitilisel haigusteperioodil kaitsta.
 
Esmatähtis on regulaarselt tarvitada tõhusat D-vitamiini. Walmark Mega Vitamin D on saadaval nii 2000IU kapslite kui ka suukaudse sprei kujul, ning 4000IU Forte kapslitena. Sprei on uudne ja eriti mugav viis D-vitamiini võtmiseks. Pisikesed õlikapslid sobivad samuti kogu perele.
 
Walmark Herba-Imuno RAPID sisaldab aga tõhusas annuses immuunsüsteemi toetavaid komponente:
 
C-vitamiin – 500mg
 
Tsink – 10 mg
 
Punase päevakübara ekstrakt: traditsiooniline ja ülipopulaarne immuunsüsteemi toetaja, millel on kasulik time ka hingamisteedele.
 
Pelargooni ekstrakt: toetab immuunsüsteemi tööd ja ülemiste hingamisteede tervist.
 
Musta leedrimarja ekstrakt: võimas antioksüdant, mis on samuti immuunsüsteemile kasulik.
 
Kurkumi ekstrakt: idamaades juba iidsetest aegadest tuttav erekollane abimees on tuntud antioksüdant, mis samuti toetab immuunsüsteemi tööd.  
 
Kui oled olukorras, kus haigusetekitajad on sinu ümber ja soovid olla kindel, et su immuunsüsteem oleks tugev, on sulle abiks Walmark  Mega Vitamin D ja Herba Imuno Rapid. Leiad need apteekidest üle Eesti.
 
Tagasi artiklite juurde

Populaarsemad artiklid