Kas sinu immuunsus on piisavalt tugev, et viirustele vastupanu osutada?

Kas sinu immuunsus on piisavalt tugev, et viirustele vastupanu osutada?
Kas sinu immuunsus on piisavalt tugev, et viirustele vastupanu osutada?  
 
Külmetushaigused – kipitav kurk, köha, nohu ja aevastamine. Me teame, kui ebameeldiv see on. Keegi ei taha ju oma elu pausile panna, aga tõbisena tööle, kooli ega kuhugi mujale minna ei tohi.
 
Kuidas saaks muuta end haigustele vastupidavamaks? Tugevda oma immuunsüsteemi, et see suudaks haigusetekitajatega paremini võidelda.
 
Viirused ja bakterid on kõikjal meie über. Külmetushaiguste põhjustajaks on sadu erinevaid viirusetüvesid. Inimeste keskel viibides – olgu see siis tööl, koolis, poes, trennis, kohvikus või kustahes mujal – jagavad kõik oma viiruseid teistega. Haigestumise tõenäosus on suurem siis, kui keegi sinu lähedal on haigestunud (pereliige, töökaaslane), kui oled stressis, unepuuduses, kehvasti toitunud ja vähe treenitud.
  
Paraku on külmetushaiguste perioodil kõik need tingimused sageli täidetud.  Me viibime vähem värskes õhus ja rohkem rahvarohketes siseruumides – tööl, kaupluses ja ühistranspordis külg-külje kõrval,  kus paraku viibivad ka need, kes tõbisena kodus ei püsi ja maski ei kanna. Need on tingimused, kus haigusetekitajad kiiresti levivad. Muutlik ilm annab panuse ka omalt poolt.

Seega on esimene nõuanne muuta oma elustiili tervislikumaks, hoida head hügieeni, toituda täisväärtuslikult ja püüda rohkem magada ja värskes õhus liikuda.

Lisaks sellele aitab teatud vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete ekstraktide lisamine oma toiduvalikusse toetada organismi ja immuunsüsteemi funktsioneerimist. Siis suudab immuunsüsteem ka sind paremini kriitilisel haigusteperioodil kaitsta.
 
Esmatähtis on regulaarselt tarvitada tõhusat D-vitamiini. Walmark Mega Vitamin D on saadaval nii 2000IU kapslite kui ka suukaudse sprei kujul, ning 4000IU Forte kapslitena. Sprei on uudne ja eriti mugav viis D-vitamiini võtmiseks. Pisikesed õlikapslid sobivad samuti kogu perele.

C-vitamiin on hästi tuntud abiline immuunsüsteemi toetamisel. Walmark Super Vitamin C 600mg prolong sisaldab optimaalses annuses C-vitamiini ja kibuvitsapulbrit. Prolongeeritud ehk pikatoimeline tabletivorm tähendab aga seda, et toimeaine eraldub tabletist järk-järgult ja organism saab nii tableti koostises olevat C-vitamiini paremini omastada.

Mineraaltoitainetest on immuunsüsteemile toeks tsink ja seleen.
Walmark Tsink Aktiv pisikeses tabletis on päevane tsingi annus, mis on rikastatud loodusliku koostisainega BioPerine®.  Tsink aitab lisaks immuunsüsteemi tugevdamisele ka hoida juukseid, küüsi, nahka ja luid normaalsena, samuti aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
Walmark Selenium Active sisaldab suures annuses pärmist saadud orgaanilist seleeni, mis on samuti rikastatud loodusliku koostisainega BioPerine®. Ka seleen aitab lisaks immuunsüsteemi toetamisele hoida naha ja juuste normaalset seisundit ning kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
Tsinki ja seleeni leidub meie igapäevases toidus paraku napilt.
 
Küüslauku tuntakse samuti tervise turgutajana, kõigile aga ei meeldi selle tugev lõhn ja maitse. Siin tuleb appi ülipopulaarne toode Walmark Küüslauguõli kapslid. Pisikesed õlikapslid sisaldavad suures annuses küüslaugu õliekstrakti, kuid kergesti neelatavad kapslid tähendavad ühtlasi, et ebameeldivat maitset ei pea tundma ja ka hingeõhk jääb puhtaks.

Uudistoode Walmark Curazink ImmunoForte sisaldab suures annuses tsinki, seleeni ja C-vitamiini - kõik need koostisosad on tuntud ja tunnustatud immuunsüsteemi toetajad. Curazink ImmunoForte on mugav kasutada, sest tegemist on pisikeste maasikamaitseliste pastillidega. Neid võib suus imeda või närida - seetõttu ei ole vaja vett peale juua. Oma tugeva koostise tõttu on toode mõeldud täiskasvanutele.

Kui oled olukorras, kus haigusetekitajad on sinu ümber ja soovid olla kindel, et su immuunsüsteem oleks tugev, on sulle abiks Walmarki immuunsüsteemi toetavad tooted. Leiad need apteekidest üle Eesti.

Loomulikult on tugeva tervise aluseks täisväärtuslik toitumine, tervislikud eluviisid ja hea hügieen.
 
Tagasi artiklite juurde

Populaarsemad artiklid