Taastumise aeg

Taastumise aeg
Kevad ja suvi on kauaoodatud aeg. Pärast pikka kurnavat talve on tõesti vaja lõõgastuda, korralikult välja puhata ja taastada nii füüsilisi kui ka vaimseid jõuvarusid. On taastumise aeg!
 
Aitame sind sellel teel. Walmark soovib olla sinu tervise toetaja igal aastaajal.  
 

Lõõgastu

Lõõgastumine on sügav puhkeseisund, mis muudab meie füüsilist ja emotsionaalset reaktsiooni stressile, loob rahulolutunnet ning aitab saavutada paremat füüsilist ja vaimset tervist. See parandab elukvaliteeti väga mitmel moel – suurendab meie tõhusust ja keskendumisvõimet tööl, loob vaimse tasakaalu, vähendab stressitaset, lihaspinget, alandab vererõhku ja vähendab väsimustunnet. Samuti aitab lõõgastumine paremini toime tulla emotsioonide ja kiire elutempoga.
 
Lõõgastumiseks on abiks mitmeid lihtsaid võtteid. Olgu need siis hingamisharjutused, meditatsioon või mõnus soe vann, enamasti on need kergesti kodus tehtavad. Tõhus lõõgastumine ja puhkus on tervisliku eluviisi oluline koostisosa.
 

Taastu

Kevad-suvisel taastumisperioodil pöörame suuremat rõhku ka oma välimusele. Ilu algabki ju seestpoolt. Täisväärtuslik toitumine kuulub siia juurde otse loomulikult. Ka lõõgastunud olek mõjutab meie head välimust.
 
Walmarki tootesarjas on spetsiaalsed tooted, millega oma toiduvalikut täiendada. Ikka selleks, et saaksid tervislikku elustiili täielikult nautida.

Walmark Spektrum Energy Q10 -  sisaldab kõiki vajalikke vitamiine ja mineraaltoitaineid ning on rikastatud koensüümiga Q10. 
 
Walmark Kaltsium Magneesium Tsink Forte sisaldab vajalikke mineraaltoitaineid. Kaltsium aitab kaasa luustiku ja hammaste tervisele. Magneesium aitab toetada ka psühholoogilisi funktsioone ja närvisüsteemi tööd. Tsink on aga vajalik terve naha, juuste ja küünte jaoks.
 
Walmark Mega Vitamin D: äärmiselt vajalik vitamiin meie kliimas, vitamiin D aitab kaasa kaltsiumi omastamisele, toetades seeläbi luustiku ja lihaste tervist.
 
Walmark Super Collagen Complex sisaldab lisaks I ja II tüübi kollageenile ka vitamiini C, aidates kaasa kollageeni moodustumisele organismis, toetades nii liigeste tervist ja ka kõiki teisi kudesid, mis sisaldavad kollageeni. 
 
Walmark Viaderm BEAUTY on komplekstoode ilu heaks – juuksed, küüned, nahk vajavad biotiini, lisaks sellele aitavad niatsiin, vitamiin A, tsink ja kuningakepiőli hoida nahka normaalsena.
 
Walmark Tsink Active aitab toetada immuunsüsteemi, aga tsink on ka hea antioksüdant, aidates kaitsta organismi rakke vabade radikaalide eest.  
 
Naudi, puhka, lõõgastu ja taasta oma jõuvarusid!
 
 
Tagasi artiklite juurde

Populaarsemad artiklid