Tugev immuunsüsteem igal aastaajal

Tugev immuunsüsteem igal aastaajal

Tugev immuunsüsteem igal aastaajal

 
Immuunsusele mõtleme tavaliselt siis, kui haigusteperiood on käes. Siis on tõesti viimane aeg oma tervist turgutada. Ennetamine on aga alati kõige parem. Nii võiks ka oma tugevale immuunsüsteemile mõelda ennetavalt.
 
Kevadel ja suvel on just õige aeg oma immuunsust tugevdada. Pealegi – see on aeg, kui kohtume paljude inimestega, reisime ringi (ka kodumaal), käime üritustel, sööme väljas, suhtleme. Seega on ka siis vaja tugevat ja hästi toimivat immuunsüsteemi.

 
Immuunsüsteemi saab toetada mitmel moel.

Karastamine on suvisel ajal lausa tore, piirduma ei pea jaheda dušiga, kerge suplus mõjub samuti karastavalt.

Kuigi nüüd tahaks palju jõuda ja kaua on valge, peaks siiski ka piisavalt magama - ideaalis 8 tundi, kuid kindlasti mitte alla 6 tunni.

Samuti on tähtis regulaarselt liikuda ja stressi vältida.

Eriti oluline on täisväärtuslik toitumine. Päevas võiks olla 5 toidukorda. Tasakaalus peaks olema süsivesikud, valgud ja rasvad. Nüüd ei ole puudust värskest kodumaisest aiakraamist, seda peaks sisaldama iga söögikord. Nii on toiduvalikus vitamiinid ja mineraaltoitained kõige paremal kujul.
 
Täiendavalt saab oma toiduvalikut rikastada vitamiini- ja mineraalipreparaatidega. Eriti oluline on see D-vitamiini puhul. Kuigi suvisel ajal on päikest rohkem, ei ole iga päev rannailm. Ja rannas kasutame päikesekaitsekreemi.
 
Nii ongi abiks Walmarki tooted.
 
Walmark Mega Vitamin D on saadaval nii pisikeste õlikapslite kui ka eriti mugava suukaudse sprei kujul.
 
Vaata siit lisaks, mida Walmarki tootevalik sisaldab. Siin on lai valik immuunsüsteemi toetavaid tooteid.
 
Head kevade ja suve nautimist!  
Tagasi artiklite juurde

Populaarsemad artiklid