Herba Imuno Rapid

Toidulisand

C-vitamiin ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi  normaalsele talitlusele


 • Suur C-vitamiini ja tsingi annus
 • Rikastatud punase päevakübara, pelargooni, musta leedrimarja ja hariliku kollajuurega.
 • C-vitamiin ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
 •  
 • Musta leedrimarja ekstrakt aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja leevendada külmetusnähte.
 
Walmark Immuno Herba RAPID :
 • Suur C-vitamiini ja tsingi annus
 • Rikastatud punase päevakübara, pelargooni, musta leedrimarja ja hariliku kollajuurega.
 • Rikastatud punase päevakübara ekstraktiga
 • Toodetud GMP-sertifitseeritud tehases

Tooteinfo

 • Peamiste koostisainete toimed:
  Vitamiin C, tuntud ka kui askorbiinhape, on veeslahustuv vitamiin, mis on oluline mitmete füsioloogiliste funktsioonide jaoks. Meie organism vajab pidevalt C-vitamiini, sest ise me seda sünteesida ei suuda. Lisaks immuunsüsteemi toetusele on C-vitamiin vajalik ka selleks, et hoida luustikku, hambaid, liigeskõhresid, igemeid ja nahka tervena tänu sellele, et C-vitamiin toetab kollageeni tootmist. Lisaks on C-vitamiin tugev antioksüdant, mis pakub rakkudele kaitset oksüdatiivse stressi vastu ning aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.  

  Tsink on oluline mikroelement, mis osaleb mitmetes bioloogilistes funktsioonides ning on inimese keha paljude ensüümide tähtis komponent. Tsink toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist ja kaitseb organismi rakke vabade radikaalide poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi vastu. 

  Punane päevakübar ehk Echinacea purpurea on populaarne ravimtaim, mida on traditsiooniliselt kasutatud immuunsüsteemi ja hingamisteede ning alumise urotrakti tervise toetuseks.

  Pelargoon ehk Pelargonium sidoides on ravimtaim, mida on sajandeid kasutatud Lõuna-Aafrikas ülemiste hingamisteede tervise toetuseks.  

  Musta leedri marju (Sambucus nigra) on samuti sajandeid kasutatud ravimtaimena mitmetel eesmärkidel.  Seda tuntakse  hingamisteede tervise ja immuunsüsteemi toetajana. See sisaldab paljusid väärtuslikke ja tervisele kasulikke komponente nagu tanniinid, aminohapped, karotenoidid, rutiin, vitamiinid ja bioflavonoidid. 
  Leedrimarjadel on tugevad antioksüdantsed omadused, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjuliku mõju eest.  Samuti aitavad need kaasa jääkainete eemaldamisele organismist. 

  Kurkum (Curcuma longa) ehk harilik kollajuur on Indiast pärinev taim, millel on ravimtaimena väga pikk ajalugu, ligemale 4000 aastat. Seda kasutatakse laialdaselt mitmete tervisele kasulike omaduste tõttu. Seda peetakse üheks kõige võimsamaks taimseks superkomponendiks, millel on tugevad antioksüdandi omadused, see aitab toetada hingamisteede tervist ja immuunsüsteemi.

Koostisained

Koostisosad: L-askorbiinhape, paakumisvastane aine tselluloos, musta leedri (Sambucus nigra) marjade ekstrakt, pelargooni (Pelargonium sidoides) juure ekstrakt, keskmise ahelaga triglütseriidid, punase päevakübara (Echinacea purpurea) juure ekstrakt, hariliku kollajuure (Curcuma longa) juure ekstrakt, tsinktsitraat, paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumisoolad, talk, silikoondioksiid ja steariinhape, stabilisaatorid ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja polüdekstroos, toiduvärvid titaandioksiid, briljantsinine ja riboflaviin, maltodekstriin.
 
Päevane annus sisaldab: 1 tbl. % NRV*
Punase päevakübara (Echinacea purpurea) juure ekstrakt
(min. 10:1 – 40 mg)
  400,0 mg -
Pelargooni (Pelargonium sidoides) juure ekstrakt
(min. 10:1 – 50 mg)
 500,0 mg -
Hariliku kollajuure (Curcuma longa) juure ekstrakt (min. 30:1 – 33,33 mg) 1000,0 mg -
Musta leedri (Sambucus nigra) marjade ekstrakt (min 7: 1 - 200 mg) 1400,0 mg -
Vitamiin C   500,0 mg 625
Tsink     10,0 mg 100

Annustamine: 1 tablett päevas pärast sööki koos piisava koguse veega.
*% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele;
- päevast võrdluskogust pole määratud.

Annustamine: 1 tablett päevas pärast sööki koos piisava koguse veega
Hoiatused:  mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi alla 12-aastastele lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele. Hoida pimedas ja kuivas kohas, temperatuuril kuni 25 °C.