Walmark Dialevel

Toidulisand

Sisaldab unikaalset toimeainete kombinatsiooni – kaneel, kroom ja alfa-lipoehape.
 


  • Kaneel aitab säilitada veresuhkru normaalset taset. 
  • Kroom aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele ja hoida normaalset vere glükoosi taset.
 
 
Walmark Dialevel®:
  • Unikaalne toimeainete kombinatsioon (alfa-lipoehape, kaneel ja kroom).
  • Sobib kasutamiseks kõrgenenud veresuhkru sisaldusega inimestele koos elustiili muutustega (dieet ja kehaline koormus), samuti glükoositalumatuse ja liigse kehakaalu korral.
  • Toodetud GMP-sertifitseeritud tehases.

 

Tooteinfo

Kvaliteetsed koostisained ja unikaalne kombinatsioon kaneeliekstraktist ja kroomist normaalse veresuhkrutaseme heaks, rikastatud alfa-lipoehappega. See toode sobib neile, kes soovivad hoida normaalset vere glükoositaset.   

•Kaneel pärineb Cinnamomum cassia kaneelipuu koore sisemisest osast. Seda on tuhandeid aastaid hinnatud mitmete kasulike omaduste poolest. Näiteks aitab see kaasa normaalse vere glükoositaseme hoidmisel. 

•Kroom on mikroelement, mille on mitmeid olulisi rolle organismis. See on vajalik makrolementide (süsivesikute ja rasvade) ainevahetuseks, samuti aitab hoida normaalset vere glükoositaset.

Mõned nõuanded normaalse vere glükoositaseme hoidmiseks:
Kehakaal normi 
• Kui olete ülekaaluline, püüdke vähendada oma kehakaalu  5 - 10%.
Liikumine
• Tegelge mõõduka liikumisega 30 - 60 minutit päevas, vähemalt 5 päeva nädalas. Sobib nii tempokas kõndimine kui ka jalgrattasõit või ujumine.
Toitumine
• Toit peab olema mitmekülgne, sisaldama piisavas koguses rasva ning täisteraviljast pärinevaid süsivesikuid, madala glükeemilise indeksiga.  Energiasisaldus peaks olema mõõdukas, jälgige toiduannuste suurust, toituge regulaarselt (soovitatav 5 korda päevas), pöörake tähelepanu suhkru- ja tärkliserikaste toitude kogustele.  Eelistage kiudainerikkaid toiduaineid, mis aitavad hoida täiskõhutunnet ja vältida ülesöömist. 

Koostisained

Päevane annus sisaldab: 1 tablett % NRV* 2 tabletti % NRV*
Alfa-lipoehape       200,0 mg -       400,0 mg -
Hiina kaneelipuu (Cinnamomum cassia)
ekstrakt 18:1 (ekviv. 1000 mg/1 tbl.)
        55,6 mg -       111,2 mg -
Kroom         60,0 mg 150       120,0 mg 300
Annustamine: 1-2 tabletti päevas, piisava koguse veega sisse võtta.
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele; - päevast võrdluskogust pole määratud

Koostisosad: alfa-lipoehape, paakumisvastased ained mikrokristalne tselluloos, ränidioksiid, steariinhape, talk ja kaltsiumkarbonaat, kaneeli ekstrakt (Cinnamomum cassia), stabilisaatorid karboksümetüültselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos ja magneesiumstearaat, toiduvärvid titaandioksiid ja raudoksiid, niiskusesäilitaja glütseriin, kroompikolinaat.
 

Annustamine: 1-2 tabletti päevas, piisava koguse veega sisse võtta.

 

 

Hoiatused:  mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Ei sobi lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele emadele. Sobib ka diabeetikutele, kes muudavad toitumisharjumusi. Preparaat võib põhjustada glükoositaseme langust veres, seetõttu on vajalik regulaarne veresuhkrutaseme kontroll ning konsultatsioonid arstiga. Enne preparaadi manustamisega alustamist konsulteerida samuti oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida pimedas ja kuivas, temperatuuril kuni 25 °C.